O klinice

Strona główna-O klinice

Art&Med
Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej

Klinika prowadzona od 2004 roku przez dr Tomasza Kasprzyka mieści się w Krakowie, w cichej i spokojnej dzielnicy, gwarantując pełną dyskrecję oraz powrót do formy w komfortowych warunkach.

Dysponujemy najnowszej generacji aparaturą medyczną spełniającą normy Unii Europejskiej co pozwala nam spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa i nowoczesnych procedur medycznych.

Klinika posiada sale operacyjną a do dyspozycji pacjentów oddajemy komfortowo urządzone, klimatyzowane pokoje pooperacyjne. 

Dr Tomasz Kasprzyk

Klinika Art&Med prowadzona jest przez dr Tomasza Kasprzyka specjalistę chirurgii plastycznej, absolwenta Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, posiadającego wieloletni staż na stanowisku starszego asystenta Oddziału Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w wiodącej placówce w dziedzinie mikrochirurgii i rekonstrukcji piersi w Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Kolejowego we Wrocławiu. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych międzynarodowych sympozjach, kursach i szkoleniach również jako ceniony prelegent dzieląc się swoimi badaniami i doświadczeniami na forum międzynarodowym.

Należy także do liczących się stowarzyszeń medycznych: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Mikrochirurgii oraz The International Plastic, Reconstructive, Aesthetic Surgery.

Dyplomy i certyfikaty

Sprawdź listę wykonywanych
zabiegów:

wszystkie zabiegi

Sprawdź listę wykonywanych
zabiegów:

wszystkie zabiegi