Artmed

ART & MED Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej
ul. Algierska 19, 30-660 Kraków, tel.: +48 691 ART MED, +48 691 278 633
fax +48 12 378 96 52, e-mail: info@art-med.com.pl

Liposukcja - LipoLife

Liposukcja laserowa LipoLife charakteryzująca się radialną emisją promieniowania, w przeciwieństwie do tradycyjnego odsysania tłuszczu oraz liposukcji z wykorzystaniem innych metod (klasyczny laser, infradźwięki, ultradźwięki, fale radiowe) pozwala na wykonywanie zabiegów znacznie szybciej, także w znieczuleniu miejscowym, z większą precyzją oraz ze zdecydowanie mniejszą inwazyjnością i minimalną ilością powikłań.  
 
Dzięki uprzejmości firmy ITP S.A., wyłącznego dystrybutora najnowocześniejszych urządzeń laserowych firmy Alma, jako pierwszy w Polsce, będę miał okazję przeprowadzić w naszej Klinice zabiegi z wykorzystaniem rewolucyjnego urządzenia do liposukcji laserowej – LipoLife.

Liposukcja laserowa LipoLife charakteryzująca się radialną emisją promieniowania, w przeciwieństwie do tradycyjnego odsysania tłuszczu oraz liposukcji z wykorzystaniem innych metod (klasyczny laser, infradźwięki, ultradźwięki, fale radiowe) pozwala na wykonywanie zabiegów znacznie szybciej, także w znieczuleniu miejscowym, z większą precyzją oraz ze zdecydowanie mniejszą inwazyjnością i minimalną ilością powikłań. Tkanka tłuszczowa, którą uzyskujemy podczas zabiegu, nadaje się do dalszego wykorzystania (przeszczepu) przy modelowaniu twarzy, piersi, pośladków, łydek. Może być również wykorzystana do uzupełnienia zabiegów rekonstrukcyjnych piersi, rewitalizacji skóry rąk oraz uzupełniania pourazowych i pooperacyjnych zniekształceń skóry i tkanki podskórnej. Liposukcja LipoLife daje bardzo dobre efekty u pacjentów z ginekomastią.

Już teraz zapraszam na konsultacje wszystkich, którzy chcą się pozbyć nadmiaru tkanki tłuszczowej a także uzupełnić niedobory własną tkanką tłuszczową.